² Musiczine : Muzikale actualiteit in en rond Belgi�. - AB, Brussel programmatie + infootjes

VK concerts: programmatie

VK concerts: programmatie
New
Programmatie
12-05-17 – Puur Belge, ...Lees meer...

Aronef, Lille events 2017

Aéronef, Lille – events 2017
AGENDA AUTOMNE 2O17

/// SEPTEMBRE ...Lees meer...

AB, Brussel programmatie + infootjes

Geschreven door Johan Meurisse - woensdag 05 april 2017

AB, Brussel programmatie + infootjes
New
19-04-17 – Silken Tofu Label Night: All shadow and deliverance + Bruital Orgasm @Huis 23
22-04-17 – Div Jakobsen @Huis 23
23-04-17 – Pharmakon (AB Club)
24-04-17 – The Analogues Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band (Org: Rumoer)
25-04-17 – Gangly (AB Club)
26-04-17 – Rockrace –(AB Club) - info zie site
28-04-17 – School Is Cool
29-04-17 – Joe Goddard (Hot Chip) (AB Club)
06-05-17 – Christophetr Paul Stelling @Huis 23
08-05-17 – Anderson .Paak & The Free Nationals (Org: Live Nation)
11-05-17 – Carpenter Brut, meteor Musik, Aiming For Enrike
13-05-17 – A Wire curated festival: Wire, Raime, Blanck Mass, Dans Dans, Paper Hats, Delvaux, Onrust, The Fly,
15-05-17 – Tamino (AB Club)
16-05-17 – Sigma (Org: Live Nation)
18-05-17 – Coca-Cola sessions: Wwwater , A/T/O/S (AB Club)
22-05-17 – Show me the body (AB Club)
23-05-17 – An Pierlé @Onze-Lieve-Vrouwekerk, Laken (Org: AB + Bota)
24-05-17 – Low Roar (AB Club)
25-05-17 – Föllakzoid, The Blind Shake (AB Club)
01-06-17 – Julie Byrne (AB Club)
01-06-17 - James Arthur (Org: Live Nation)
05-06-17 – Paul Weller (Org: AB + Live Nation)
01-06-17 – James Arthur (org: Live Nation)
09-06-17 – Perfume Genius (AB Club)
12-06-17 – Suzanne Vega
15-06-17 – The Afghan Whigs , Ed Harcourt (Org: Live Nation)
20-06-17 – Anderson .Paak  & The Free Nationals (Org: Live Nation)
20-06-17 – Moon Duo, Elko Blijweert @Les Ateliers Claus (Org: AB + Les Ateliers Claus)
21-06-17 – The Dillinger Escape Plan (new date!)
22-06-17 – Me First and The GimmeGimmes
29-06-17 – Benjamin Biolay (Org: Live Nation)
15-09-17 – Vulfpeck (AB Box)
16-09-17 – Sparks (Org: AB + Greenhouse Talent)
19-09-17 – The Black Angels
06-10-17 – J. Bernardt (Org: AB + Live Nation)
18-10-17 – Weezer (Org: Live Nation)
20-10-17 – Mogwai (Org: Live Nation)
21-10-17 – Equal Idiots (AB Club)
03-11-17 – Jason Isbell & The 400 Unit, Tift Merritt
10-11-17 – Future Islands (Org: Live Nation)
12-11-17 – Father John Misty, Weyes Blood (ikv Autumn Falls)
14-11-17 – Christophe (Org: AJA Prod)
17 + 18-11-17 – Fleet Foxes (Org: Live Nation + Toutpartout)
21-11-17 – Avishai Cohen’s Jazz ‘Free’
01 + 02-12-17 – Front 242
13-12-17 – K’s Choice – 25 th anniversary tour – best of (Org: AB + Greenhouse Talent)

Concerten
04-04-17 – Olivia Ruiz (Org: Live Nation)
04-04-17 – Rejjie Snow (AB Club)
05-04-17 – Grandaddy (Org: AB + Live Nation)
05 t/m 09-04-17 – BRDCST: Run the jewels, Forest swords, Thundercat, Hauschka, Echo Collective plays ‘Amnesiac’ (Radiohead) , Shobaleader one, The lemon twigs, Wolf eyes, Vanishing twin, Carla del foro, Daniel Bachman, Resina, Briqueville, Les filles de Illighadad…
10-04-17 – Ghost (Org: Live Nation)
11+12-04-17 – Soulwax (Org: AB + Live Nation)
13-04-17 – Mulatu Astatke
14-04-17 – La Pegatina (AB Box)
15-04-17 – Rag’n’Bone Man (Org: Live Nation)
16-04-17 – Austra (AB Box)
17-04-17 – Fleddypalooza: Off the cross – Set things right – Stab – King Hiss – Angel crew – Fleddy Melculy
18-04-17 – The Jesus & Mary Chain (Org: Live Nation)
19-04-17 – Meuris – Tirade (AB Club)
19-04-17 – José James
20-04-17 – An evening with the Velvet Underground @Huis 23
20-04-17 – Waar is Ken? (AB Club)
20-04-17 - Hooverphonic
21-04-17 – Frances (AB Club)
21-04-17 – Ben l’Oncle Soul
22-04-17 – The Monotrol Kid (AB Club) (Org: Monotrol)
22 + 23-04-17 – Loïc Nottet (Org: Live Nation)
23-04-17 – The Analogues eren Sgt Pepper (AB Club)
27-04-17 – STUFF.
29-04-17 – Ozark Henry (Org: Live Nation)
30-04-17 – Electric guest (AB Club)
03-05-17 – Valerie June
04-05-17 – Spinvis (AB Box)
04-05-17 – Little hurricane (AB Club)
05-05-17 – Gregory Porter (Org: AB + Jazztronaut)
06-05-17 – Stef Camil Carlens
09-05-17 – Snarky Puppy
15-05-17 – The Kooks (Org: Live Nation)
20-05-17 – Warhola (Org AB + live Nation)
21-05-17 – Orkesta Mendoza – La Negra Albina (AB Club)
06-06-17 – Buffalo Tom
11-06-17 – Good Charlotte
13-06-17 – Slayer (Org: Live Nation)
23-09-17 – Will Tura
30-09-17 – Will Tura
25-11-17 – Mister cover (Org: Undercover Prod + Popline)
26-01-18 – Natalia (Org: Greenhouse Talent) (new date!)

INFO http://www.abconcerts.be



 
Musiczine : Muzikale actualiteit in en rond Belgi�. © 2017
ASBL Inaudible 2, rue Raoul Van Spitael 7540 Kain
Design: Nuno Cruz - Joomla integration: Edustries
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement