² Musiczine : Muzikale actualiteit in en rond Belgi�. - AB, Brussel programmatie + infootjes

Vrone Productions events 2017 - 2018

Vérone Productions events 2017 - 2018

new
concerts
Florent ...Lees meer...

Het Depot Leuven: concertinfo 2017 - 2018

Het Depot Leuven: concertinfo 2017 - 2018
New
06-10 Laat Open presents Waajeed
...Lees meer...

AB, Brussel programmatie + infootjes

Geschreven door Johan Meurisse - maandag 14 augustus 2017

AB, Brussel programmatie + infootjes
New
14-09-17 – Raime (AB Club)
17-09-17 – Global street sounds
20-09-17 – Matishayu (Org: AB + Live Nation)
21-09-17 – Wannes Capelle + Broeder Dieleman @Huis 23
22-09-17 – Jérôme Noetinger & Aude Romary + screening: Tony Conrad, Completely in the present @Huis 23
22-09-17 – Coca cola sessions: Dareel Cole, The ColorGrey (AB Club)
23-09-17 – Jean DL & Kaeren Willems @Huis 23
24-09-17- SWMRS (AB Club)
24-09-17 – Matthew & The Atlas @Huis 23
27-09-17 – Coldcut – 30 th anniversary (AB Club)
28-09-17 – Stoomboot (AB Club)
29-09-17 – Loney dear @Huis 23
29-09-17 – Simo (AB Club) (Org: AA Productions)
30-09-17 – Strut records presents The Souljazz Orchestra + Kondi Band (AB Club)
30-09-17 – Jazz 100: gesprek met Paul Griffith (Sun Ra’s Ultieme Singles Collectie) @Huis 23
01-10-17 – Artist talk: Girls In Hawaii @Huis 23
02-10-17 – Machine Gun Kelly
03-10-17 – Odesza + special guest: Hayden James
04 + 05-10-17 – Bart Peeters ‘Brood Voor Morgenvroeg’
05-10-17 – Pigeon on Piano (AB Club)
06-10-17 - Hippo Campus (AB Club)
07-10-17 – Ewert & The Two dragons (AB Club)
09-10-17 – My Baby (AB Club)
11-10-17 - Tamino
11-10-17 – Joey Le Soldat (AB Club)
12-10-17 – DAAU (AB Club)
13-10-17 – Pale Grey (AB Club)
14-10-17 – Grizzly Bear
14-10-17 – Nele needs a holiday (AB Club)
15-10-17 – S. Pri Noir & Sneazzy (Org: Live Nation)
16-10-17 – Nexk deep , Real friends, As it is, Blood youth
16-10-17 – Mattias Aguayo & The Desdemonas (AB Club)
18-10-17 – Nordmann (AB Club)
18-10-17 – Murray Lightburn @Huis 23
19-10-17 - Buurman
19-10-17 – Loyle Carner (AB Box)
22-10-17 - Jasper Steverlinck
23-10-17 – St. Vincent
24-10-17 – Amadou & Mariam (Org: AB & Ubu)
26-10-17 – Europalia: Moondog for Gamelan (Org: AB + Les Ateliers Claus)
28-10- 17 – Karim Baggli – Apollo You Sixteen EP release (Org: Take the bus)
28-10-17 – B.A.A.D.M. label night: Opera Mort (live) + guests  @Huis 23
29-10-17 – Strobes, Lambert, Tom Rogerson (AB Club)
30-10-17 – Chuck Prophet & The Mission Express (AB Club)
31-10-17 – Amenra – Mass VI
01-11-17 - Consouling sounds event: Wiegedood, Chve vs Syndrome, Sembler deah, Fär, …(AB Box)
02-11-17 – Intergalactic Lovers
02-11-17 – Jordan Mackampa @Huis 23
03-11-17 – Jazz 100: Zara McFarlane (AB Club)
04-11-17 – Mount Kimbie
05-11-17 – Sigrid (AB Club)
06-11-17 – Run The Jewels, Danny Brown
07-11-17 – Bry (AB Club)
07-11-17 – Cigarettes after sex (Org: Live Nation)
08-11-17 – Kodaline  (Org: Live Nation)
09-11-17 – Ayo (Org: Ubu concerts)
09-11-17 – The Americans (AB Club)
09-11-17 – Sarah Davachi , Lea Bertucci @Huis 23 (Org: AB + Kraak)
10-11-17 – Shabazz Palaces (AB Club)
11-11-17 – Mount Eerie (solo) @Brigittinekapel

14-11-17 – Jane Weaver (AB Club)
15-11-17 – Aldous Harding (AB Club)
16-11-17 – Yevgueni, Janne Schra (AB Box)
17-11-17 – Howe Gelb piano trio (AB Club)
18-11-17 – Brussels Tuub (AB Club)
21-11-17 – Jazz 100: Ruby Rushton (AKA Tenderlonious) (AB Club)
22-11-17 – Stone sour (Org: Live Nation)
22-11-17 – Josh Rouse @Huis 23
24-11-17 – Emma bale (AB Club)
26-11-17 – Stick to your guns, Being as an ocean (Org: AB + Heartbreaktunes)
26-11-17 – Noga Erez (AB Club)
27-11-17 – Petit Biscuit (Org: Live Nation)
27-11-17 – Jazz 100: Josef Leimberg (AB Club)
28-11-17 – Mac Demarco (Org: AB + Live Nation)
28-11-17 – Charles Pasi (AB Club) (Org: STLive + GDP)
29-11-17 – Het Zesde Metaal
29-11-17 – Jazz 100: Chris dave & The Drumhedz (AB Club)
03-12-17 – Les Triplettes de Belleville
04 + 05-12-17 – Girls In Hawaii
08-12-17 – Malky (AB Club)
09-12-17 – Kenji Minogue (AB Club)
12-12-17 – Oh Wonder (Org: Live Nation)
13-12-17 – Rat records presents Duo à L’Encre, Chasing Penguins, Frederix Leroux (AB Club)
14 + 15-12-17 – Triggerfinger (Org: AB + Live Nation)
14-12-17 – W.E.R.F. records presents beraadslagen, Compro Oro, Schntzl (AB Club)
15-12-17 – Igloo records prsents Antoine Pierre + JP Estiévenart (AB Club)
16-12-17 – Taxiwars, Black Flower, Brzzvll, De Beren Gieren, Aan/Eop, The Mechanics
17-12-17 – Melanie de Biasio
22-12-17 – Neon: Charlotte de Witte , …
14-01-17 – Europalia: Senyawa ft Patshiva Cie (AB Box) (Org: AB + Les Ateliers Claus)
17-01-17 – Tjens Matic @Ballroom
21-01-17 – Brides of Lucifer (Org: AB + Live Nation + Rocklive)
25-01-17 – Belpop Bonanza (Org: de Standaard)
08-02-17 – Nils Frahm (Org: AB & Toutpartout)
28-02-17 – Fugu Mango (AB Box)
04-03-18 – Clouseau 30
09-03-18 – Steven Wilson (Org: Live Nation)
17-03-17 – Carpenter Brut +guest (Org: AA Productions)
23-03-18 – BB Brunes (Org: Progress Booking)
24-03-18 – Pleymo (Org: Progress Booking)
13-04-18 – Jazz 100: Colin Stetson
17-04-18 – Marcus Miller
12-05-18 – Fun Lovin’ Criminals (Org: Live Nation)
22-05-18 – The Analgues Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band (Org: Rumoer)

Concerten
van 21 t/m 25 aug - Boterhammen in het Park @Warandepark – Programma info zie site
04 + 05-09-17 – The Sisters Of mercy + Therapy? (Org: Live Nation)
15-09-17 – Vulfpeck (AB Box)
16-09-17 – Sparks (Org: AB + Greenhouse Talent)
19-09-17 – The Black Angels , A place to bury strangers
23-09-17 – Will Tura
30-09-17 – Will Tura
06-10-17 – J. Bernardt (Org: AB + Live Nation)
09-10-17 – Lamb (Org: Live Nation)
13-10-17 – Beth Ditto (Org: Live Nation)
18-10-17 – Weezer, The Orwells  (Org: Live Nation)
20 + 21-10-17 – Mogwai (Org: Live Nation)
21-10-17 – Equal Idiots (AB Club)
25-10-17 – Vuurwerk (AB Box)
27-10-17 – Mura Masa (Org: AB + Live Nation)
28-10-17 – Douglas Fire (AB Club)
30-10-17 – Sohn (Org: AB + Live Nation)
02-11-17 – Johnny Flynn & The Sussex Wit (AB Club)
03-11-17 – Jason Isbell & The 400 Unit, Tift Merritt
04-11-17 – Sam Amidon (AB Club)
10-11-17 – Future Islands (Org: Live Nation)
11-11-17 – Future Islands (Org: Live Nation) – extra concert
12-11-17 – Father John Misty, Weyes Blood (ikv Autumn Falls)
14-11-17 – Christophe (Org: AJA Prod)
17 + 18-11-17 – Fleet Foxes (Org: Live Nation + Toutpartout)
20-11-17 – Fink (Org: Live Nation)
21-11-17 – Avishai Cohen’s Jazz ‘Free’
23-11-17 – The Amazons (AB Club)
25-11-17 – Mister cover (Org: Undercover Prod + Popline)
01 + 02-12-17 – Front 242
13-12-17 – K’s Choice – 25 th anniversary tour – best of (Org: AB + Greenhouse Talent)
19-01-18 – Stef Bos
26-01-18 – Natalia (Org: Greenhouse Talent) (new date!)
07-02-18 – Balimurphy (AB Box)
21-04-18 – The Nits

INFO http://www.abconcerts.be



 
Musiczine : Muzikale actualiteit in en rond Belgi�. © 2017
ASBL Inaudible 2, rue Raoul Van Spitael 7540 Kain
Design: Nuno Cruz - Joomla integration: Edustries
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement